- Berichten: 523
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Bij vertrek/start de kaarten uitschakelen en dan alleen de stippen volgen. :
Dit lukt zelfs met een bejaarde GPS V.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
De Herman methode werkt perfect.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Als je dan toch geld wilt uitgeven voor een GPS schaf dan een GPSMAP276C of 278C aan. Die kan met tracks en routes en heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel veel tussen punten overweg.ook mooi, uit frustratie was ik eindelijk zo ver om een zumo te gaan kopen.
Omdat die, meende ik begrepen te hebben, probleemlos met tracks en routes
kon werken.....blijkt dit ook al niet te zijn en de prijs deed al zo'n pijn >
Gelukkig :-\ heb ik nog steeds de centen niet bij elkaar voor de zumo 660,
wat een ellende ja, we blijven maar herberekenen met en zonder zumo
En dan bedenkt eene Herman ook nog eens een aardige oplossing
voor goed track gebruik op de tomtom, wat een ellend >
Shit happens >
Doeie, ik ga maar eerst eens lekker op vakantie :-*
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Hoi Ruud, Ik heb de route nagetrokken en laten berekenen in mapsource met maar 78 viapunten. Als ik deze importeer op jou werkwijze krijg ik een route van maar 100 meter Ik snap er niets van, alles staat zoals het moet staan en herberekenen op offroad :-\ Ook andere routes doet ie niet op de manier zoals besproken. ligt het aan het verschil dat jij direct route gebruikt met heel veel tussen punten ???Probleem 1 is opgelost. Tijdens de import wordt alles blijkbaar herberekend op basis van kortste route. Als je dan achteraf nog een keer de route herberekent, maar dan met de instelling offroad, krijg je deoriginele offroadrit weer exact terug.
Probleem 2 heb ik mbv een speciaal geprepareerde MSLANGNLD.dll in ieder geval een eind teruggebracht. Ipv vlaggetjes komen er nu weer minimale vierkantjes te staan, precies zoals dat bi oudere versies van MapSource was. De Zümo zet zelf ook nog een aantal rode vlaggen neer, en hoe ik die moet verwijderen of aanpassen weet ik nog niet.
Trucjes met Unflag en WinGDB werken niet, want met de vlaggen verdwijnt ook de juiste route omdat het om directe routes gaat.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
Is het met de Zumo mogelijk om herberekenen uit te zetten? Bij mijn 278 heb ik herberekenen _altijd_ uit staan.
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.